Meditace ke stažení

Meditace ke stažení

Připravila jsem pro Vás MP3 nahrávku meditace a přednášky na téma vnitřní klid, jelikož je to velmi žádané a časté téma, které řešíme. Meditaci si můžete pustit kdykoliv budete potřebovat a naladit se na vnitřní klid a mír v sobě.

Jedná se prozatím o mou první nahrávku, proto není ještě úplně doladěna, dle mých představ. Šum se pokusím příště ještě více vyhladit. A štěkot psa sousedů, eliminovat jiným prostorem pro nahrávku.

Doporučuji si v první řadě pustit 1. část a tou je povídání o vnitřním klidu a několik praktických rad, jak jej v běžném životě v sobě aktivovat a udržet.

Přednáška na téma vnitřní klid – odkaz zde

Zde je k dispozici několik rad, jak v běžném životě dosáhnout vnitřního klidu. Je to o rozhodnutí, dělat věci jinak a pak je dělat, kdykoliv si vzpomenete, až se stanou vaší součástí a budete tak automaticky žít. Kdyby jste náhodou zapoměli, můžete se kdykoliv vrátit k této nahrávce.

Meditace vnitřního klidu – odkaz zde

Tato meditace navrací vnitřní klid a pohodu vašemu tělo i mysli. Umožňuje regeneraci a odpočinek.

Udělejte si příjemnou atmosféru, zapalte si svíčku a pohodlně se usaďte. Doporučuji při meditaci sedět, jelikož v leže jste kousek od toho, aby jste usnuli. Užijte si ji …

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *