Emoční odblok

Emocionální

odblokování

Co je emoční blok?

Emoční blok je program v hlavě, z kterého náš mozek čerpá informace a vypočítává naše nálady, strachy a omezení. V době rozhodování, hledá náš mozek programy, z kterých vyhledává to nejlepší řešení v dané situaci.

Jak poznáte emoční blok?

Poznáte ho podle toho, že se Vám opakují ty samé situace stále dokola. Máte podobné strachy a rozhodujete se pro ty samé varianty, nekončící zdárem.

Proč se Vám nedaří?

Pokud pužíváte při důležitých životních rozhodnutí stále stejné programy, končíte stále u stejných cílů. Nemůžete si najít lepší práci, partnera, jste nemocní, nebo nemáte peníze. Není se čemu divit, když vás řídí ten samý software.

Postup odbloku

Během povídání společně odkryjeme Vaše emoční vzorce, které negativně ovlivňují Váš život. Poté Vás provedu procesem emočního odbloku, který spočívá v nastavení pozitivní základny na místo starého negativního vzorce.

Vnímání reality je výsledkem našich myšlenek!

Když dva lidé prožívají tutéž situaci, každý z ní má jiné prožitky. Někdo je nadšený, druhý zklamaný. Důvodem jsou emoce, které se danými prožitky spouští.

Každý člověk je naprogramován a chová se jako počítač. Jaké informace se do něj uloží, podle nich se pak také chová a vyhodnocuje přižité situace. To v něm také evokuje určité pocity.

Jak k tomu dochází?

V našem mozku a energetickém poli se určitý prožitek spojuje se specifickou emocí, která pochází z dětství, dospívání, dospělosti, minulých životů, lůna, či z narození. Proto co člověk to jiný názor na stejnou věc. Je to o zkušenostech, které jsme získali.

Za vším jsou emoce uložené ve velké míře z našeho dětství a dospívání. Májí na nás vliv naše prožitky, informace obdržené od rodičů, kteří jsou v období dětství naším velikým vzorem a doslova, vše co říkají je pro nás svaté.

Výrazně nás ovlivňují média (televize, rádio, sociální sítě). Dále lidé v našem okolí a jejich názory.

Přijďte odhalit své emoční záznamy, které řídí Váš život, které ovlivňují Vaše emoce a blokují být šťastní.

95 % klientů pociťuje okamžitou úlevu již po prvním odbloku.

REZERVOVAT TERMÍN