Energetická harmonizace

Pro energetickou

rovnováhu

V našem těle kromě krve a lymfy, proudí také životní energie zvaná čchi, neboli prána. Po těle se pohybuje v tzv meridiánech. Těžké životní situace, stres, úrazy, operace, nedostatek kontaktu s přírodou a nevhodná strava mohou nepříznivě ovlivnit její proudění.

Někdy trvá dlouho, než se obnoví její správné proudění a začneme jí přijímat dostatek, já pomáhám lidem s tím, aby se tento proces urychlil a oni pak měli více energie, aby zvládli překonat těžké životní situace, nebo začali svůj život naplňovat tím, co jim přináší radost.

CO HARMONIZUJI?

čakry

auru

meridiány

proudění energie tělem

haru

energetické pole orgánů

mozkové hemisféry

PROČ PROVÁDĚT HARMONIZACI?

Proudění energie je velmi důležité, stejně tak jako v krevním objehu je nutná cirkulace krve, stejné je to i v meridiánech, neproudí v nich krev, ale energie (prána, čchi), která vyživuje naše orgány. Vše v těle musí být v přesně daném množství, v přesné harmonii, pak je schopno být zdravé a regenerovat se. To je tedy mým cílem, rovnováha = zdraví.

V našem těle se hromadí emoce jako je stres, strach, úzkosti. Ty se ukládají v orgánech i v jejich energetickém poli, jako jsou meridiány a aura. Nevidíme je, ale necítíme se dobře. Není to ono. Nemáme dostatek energie, jsme protivní sami sobě, onemocníme. To jsou hlavní důsledky zablokované, stagnující energie.

JAK ČASTO PROVÁDĚT HARMONIZACI?

Při nemoci – Pokud je někdo více nemocen, dochází na harmonizaci 1 x týdně.
Preventivně – Pokud je zdraví a chce se cítit stále dobře a plný energie, dochází většinou 1 x měsíčně na udržovací harmonizaci. Jedná se o prevenci. Emoce se v nás totiž hromadí, jako by jsme plnili batoh na zádech, chvilku ho uneseze, ani si často nevšimnete, že je stále těžší. Průběžně (preventivně) oděbírám s tohoto batohu uložené negativně nabité emoce. A vy se tak můžete cítit stále plní energie a užívat si život ve zdraví.

Každý jsme jiný

Proto je v okamžik vaší návštěvy směřována veškerá má pozornost, pouze Vám, abych vnímala vaše tělo a také stav vaší mysli. Mým cílem je přispět ke zlepšení Vašeho celkového zdravotního stavu, ulevit od bolesti, odstranit blokády a napětí, obnovit tok energie, doplnit životní energii, zbavit vaší mysl tíživých myšlenek.

na co pomáhá

Harmonizace je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Masáž se ve většině případů používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace, kde dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšení prokrvení a tím i látkové výměny, která napomáhá lepšímu a rychlejšímu průběhu léčby míst, na které je masáž aplikována.

Velmi významné také bývá následné ovlivnění centrálního nervového systému a dokonce i jednotlivých orgánů uvnitř těla přes reflexní oblouky a energetické dráhy (meridiány).

Je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Jak je možné to vnímat

Vnímám proudění energie v těle i kolem něj, vždy jsem tuto schopnost měla, jsem velmi citlivá a někdy slyším i trávu růst 😉 Učila jsem se také od svých mistrů, pracovat s životní energií a obnovit její spráné proudění, byla jsem zasvěcena několika druhů energií a práci s nimi. Zde je najdete.

REZERVOVAT TERMÍN SI MŮŽETE ZDE